• Memo-Domino-Lotto Auta 3w1 (gra używana)+

Karty w wyprasce

36.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało

Nie wiesz co kupić? Zadzwoń - 534328604

Masz pytanie o przedmiot ?

UWAGA, GRA UŻYWANA !!!

Wszystkie nasze gry używane są zawsze dokładnie sprawdzane pod kątem posiadanych komponentów zgodnie z instrukcją oraz stanu wizualnego. Gry są kompletne, a zdjęcia i opisy przedstawiają konkretny egzemplarz i jego realny stan. Sprawdź zakładkę informacje po więcej szczegółów dotyczących stanu gry.  

Gra 3 w 1 (memo, domino i loteryjka) z obrazkami niezwykłych samochodów wyścigowych - bohaterów bajki Disneya "Auta". Zestaw zawiera trzy gry edukacyjne, które zapewniają dobrą zabawę, a zarazem rozwijają spostrzegawczość dziecka, ćwiczą zapamiętywanie, uczą koncentracji i logicznego myślenia. 

GRA MEMO (potrzebnych 56 kart do grania)

Gra dla jednego lub więcej graczy. Pojedyncze karty mieszamy i rozkładamy obrazkami do dołu. Każdy z graczy odkrywa 2 karty – jeżeli karty są identyczne gracz zabiera parę. Jeżeli karty się różnią odkładane są na miejsce obrazkami do dołu. Wygrywa gracz, który zdobędzie najwięcej par.

GRA DOMINO (potrzebnych 28 kart do grania)

Gra dla jednego lub więcej graczy. Pojedyncze karty układamy parami w podwójnej ramce, tak aby ten sam obrazek nie powtórzył się w jednej ramce. Jedną kartę domino wykładamy i od niej rozpoczynamy grę, pozostałe karty rozdajemy pomiędzy graczy. Każdy z graczy dopasowuje swoje karty do kart już wyłożonych, tak aby sąsiadujące obrazki były takie same. Wygrywa gracz, który jako pierwszy pozbędzie się wszystkich kart.

GRA LOTTO (potrzebnych 9 plansz do grania)

Gra dla dwóch do czterech osób. Pojedyncze karty układamy w pary, tak aby w zestawie znajdowały się dwie identyczne pary. Następnie układamy plansze z kart, każda plansza to trzy pary. Plansza nie może zawierać dwóch takich sam par. Plansze z kartami rozdajemy graczom, pozostałe karty układamy obrazkami do dołu. Każdy z graczy losuje kartę - jeśli pasuje ona do pary, którą gracz posiada na swojej planszy zabiera kartę, jeśli nie – odkłada kartę z powrotem. Wygrywa gracz, który jako pierwszy dopasuje karty do swojej planszy.

  

Informacje podstawowe:

Stan pudełka: DB 

Stan komponentów: BDB 

Dodatkowe akcesoria: Brak

Ilość graczy: 1+

Czas gry: 15min

Przedział wiekowy: 4lat+

Wydanie: ENG (wydrukowana instrukcja w j. polskim)

 

Zawartość pudełka:  

  • 56 kart

  • instrukcja

 

Legenda:

Stan BDB+ - pudełko/komponenty, których stan jest bliski fabrycznemu (brak foli na pudełku, elementy w wypraskach itp.)

Stan BDB - pudełko/komponenty, które noszą delikatne ślady użytkowania (ślady "pułkowania" delikatne obtarcia itp.)

Stan DB - pudełko/komponenty, których stan nie budzi większych obiekcji, posiada widoczne ślady użytkowania.

Ze względów oczywistych nie jesteśmy w stanie opisać i podać w opisie każdego, nawet najmniejszego obtarcia czy obicia. Jeżeli gra posiada jakąś większą "wadę" to na pewno zostanie to uwzględnione w opisie stanu komponentów czy pudełka. W razie pytań zapraszamy do wcześniejszego kontaktu.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie