• SeaLife (gra używana)+

*Płyta fabrycznie zapakowana

40.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało

Nie wiesz co kupić? Zadzwoń - 534328604

Masz pytanie o przedmiot ?

UWAGA, GRA UŻYWANA !!! Wszystkie nasze gry używane są zawsze dokładnie sprawdzane pod kątem posiadanych komponentów zgodnie z instrukcją oraz stanu wizualnego. Gry są kompletne, a zdjęcia i opisy przedstawiają konkretny egzemplarz i jego realny stan. Sprawdź zakładkę informacje po więcej szczegółów dotyczących stanu gry.

 

SeaLife - Podwodne życie jest jedyną grą planszową z płytami DVD pokazującą niezwykłe, podwodne życie w morzach i oceanach.

Obejrzyj ponad 400 wspaniałych filmów o rekinach, wielorybach, delfinach, żółwiach morskich, ośmiornicach, rozgwiazdach i wielu innych egzotycznych

Czy znasz odpowiedź na wszystkie zadane pytania, czy tylko zgadujesz? Jak duży jest największy wieloryb i jak szybko pływa rekin? Jeśli odpowiesz właściwie, w nagrodę otrzymasz kartę z morskim zwierzęciem. Graj kartami, pierwszy sfilmuj morskie zwierzęta i wygraj! Ale uważaj, bo inni gracze mogą pokrzyżować Twoje plany.

Gra SeaLife - Podwodne życie zawiera płyty DVD z niezwykłą kolekcją filmowych klipów nagranych przez Jean`a Michel`a Cousteau - jednego z najsłynniejszych reżyserów filmów o podwodnym życiu. Zwiedził on wszystkie oceany świata na pokładzie swoich łodzi Calypso i Alycone. Jest autorem ponad 75 filmów i otrzymał za nie kilka ważnych nagród. Gandalf.com.pl

Informacje podstawowe:

Stan pudełka: DB 

Stan komponentów: BDB+ (płyta fabrycznie zapakowana)

Dodatkowe akcesoria: Brak

Ilość graczy: 2-4

Czas gry: 60min

Przedział wiekowy: 8lat+

Wydanie: PL

 

Zawartość pudełka: 

  • 2 płyty DVD

  • Plansza

  • 4 nurków

  • Żetony odpowiedzi

  • Karty do gry

  • Instrukcja

 

Legenda:

Stan BDB+ - pudełko/komponenty, których stan jest bliski fabrycznemu (brak foli na pudełku, elementy w wypraskach itp.)

Stan BDB - pudełko/komponenty, które noszą delikatne ślady użytkowania (ślady "pułkowania" delikatne obtarcia itp.)

Stan DB - pudełko/komponenty, których stan nie budzi większych obiekcji, posiada widoczne ślady użytkowania.

Ze względów oczywistych nie jesteśmy w stanie opisać i podać w opisie każdego, nawet najmniejszego obtarcia czy obicia. Jeżeli gra posiada jakąś większą "wadę" to na pewno zostanie to uwzględnione w opisie stanu komponentów czy pudełka. W razie pytań zapraszamy do wcześniejszego kontaktu. 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie