• Szaolin Panda (gra używana)

16.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało

Nie wiesz co kupić? Zadzwoń - 534328604

Masz pytanie o przedmiot ?

UWAGA, GRA UŻYWANA !!! 

Wszystkie nasze gry używane są zawsze dokładnie sprawdzane pod kątem posiadanych komponentów zgodnie z instrukcją oraz stanu wizualnego. Gry są kompletne, a zdjęcia i opisy przedstawiają konkretny egzemplarz i jego realny stan. Sprawdź zakładkę informacje po więcej szczegółów dotyczących stanu gry.

Wyrusz drogą adepta kung-fu!
„Szaolin Panda” to gra karciana dla 3 do 5 graczy, w wieku co najmniej 8 lat. Polega na sprytnym manewrowaniu kartami „z ręki”, tak by utrzymać spokój ducha i równowagę.
Proste zasady i łatwe rozłożenie. Każdy uczestnik „Szaolin Panda” otrzymuje określoną ilość kart na turę. Celem gry jest zdobycie jak najmniejszej liczby punktów karnych – Jin i Jang. Osoby biorące udział w zabawie wykładają jedną kartę na rundę. Trzeba to robić bardzo uważnie. Umiejętność mądrego wybrania odpowiedniej pandy w dobrym momencie jest kluczem do zwycięstwa. Gdy każdy wyłoży swoją karte porównujemy ich wartości. Najwyższy wynik otrzymuje Czarny żeton- Jin. Najniższy dostaje Biały Jang. Każdy z nich liczony osobno jest wart -1 punkt. Dopiero razem się znoszą. Bystrzy adepci Kung-Fu muszą tak sprytnie balansować swoimi Pandami Wojownikami by uzyskać wynik najbliższy zeru.
I to wszystkie zasady! „Szaolin Panda” jest prosta, szybka i bardzo kompaktowa, więc można ją ze sobą zabrać na wycieczkę czy szkolną przerwę. Warto także zaznaczyć, że samo wydanie jest bardzo ładne. Żetony są wytrzymałe, a każda karta jest zdobiona unikatowym rysunkiem Pandy Wojownika.

Informacje podstawowe:

Stan pudełka: BDB

Stan komponentów: BDB

Dodatkowe akcesoria: Brak

Ilość graczy: 3-5

Czas gry: 30min

Przedział wiekowy: 8lat+

Wydanie: PL

 

Zawartość pudełka: 

  • 50 kart szaolin

  • 10 kart punktacji

  • 26 białych żetonów

  • 26 czarnych żetonów

 

Legenda:

Stan BDB+ - pudełko/komponenty, których stan jest bliski fabrycznemu (brak foli na pudełku, elementy w wypraskach itp.)

Stan BDB - pudełko/komponenty, które noszą delikatne ślady użytkowania (ślady "pułkowania" delikatne obtarcia itp.)

Stan DB - pudełko/komponenty, których stan nie budzi większych obiekcji, posiada widoczne ślady użytkowania.

Ze względów oczywistych nie jesteśmy w stanie opisać i podać w opisie każdego, nawet najmniejszego obtarcia czy obicia. Jeżeli gra posiada jakąś większą "wadę" to na pewno zostanie to uwzględnione w opisie stanu komponentów czy pudełka. W razie pytań zapraszamy do wcześniejszego kontaktu. 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie