• Tara: Ireland's Royal Board Game (gra używana)

149.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało

Nie wiesz co kupić? Zadzwoń - 534328604

Masz pytanie o przedmiot ?

UWAGA, GRA UŻYWANA !!! 

Wszystkie nasze gry używane są zawsze dokładnie sprawdzane pod kątem posiadanych komponentów zgodnie z instrukcją oraz stanu wizualnego. Gry są kompletne, a zdjęcia i opisy przedstawiają konkretny egzemplarz i jego realny stan. Sprawdź zakładkę informacje po więcej szczegółów dotyczących stanu gry.

Święte Wzgórze jest pierwszą grą serii Project Kells - Tara i wprowadza podstawowe założenia tych wszystkich unikalnych 2-osobowych gier będących elementami projektu. Święte wzgórze nawiązuje do Wzgórza Tara, antycznej stolicy Irlandii. W pudełku z grą znajdują się wszystkie elementy niezbędne do wszystkich trzech gier. Zasady pozostałych gier: Arcykrólowie Tara i Zatruty kielich znajdują się na stronie internetowej, na której można znaleźć także inne warianty, animowane dema, strategie, informacje o węzłach (wariant zaawansowany), a także wiele innych rzeczy.


Połącz, jeżeli zdołasz, wszystkie swoje twierdze za pomocą mostów tworząc w ten sposób celtycki splot. Rozbijaj nieprzyjaciela i wchłoń jego królestwa – oto wyzwanie! Bądź jednak ostrożny – nieprzyjaciel także ma chęć zagrabić twoje terytorium. Zdecyduj więc, czy atakować, bronić, czy też może wciągnąć go w pułapkę sprytnych poświęceń!

Jeden mecz składa się z dwóch partii, po jednej rozpoczynanej przez każdego z grających. Zwycięzcą zostaje gracz, który po dwóch partiach zdobędzie więcej punktów. Na końcu każdej partii gracz
z mniejszą liczbą królestw zdobywa punkty. W przypadku remisu zwycięża gracz kontrolujący większe terytorium.

Informacje podstawowe:

Stan pudełka: DB

Stan komponentów: BDB

Dodatkowe akcesoria: Brak

Ilość graczy: 2

Czas gry: 30-45min

Przedział wiekowy: 8lat+

Wydanie: Międzynarodowa: instrukcję w j. angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, holenderskim (wydrukowana instrukcja w j. polskim)

 

Zawartość pudełka: 

  • plansza

  • 60 twierdz (30 czerwonych/30 niebieskich)

  • 80 mostów (40 czerwonych/40 niebieskich)

  • 6 królów (3 czerwonych/3 niebieskich)

  • 7 kart wariantów

  • instrukcja

 

Legenda:

Stan BDB+ - pudełko/komponenty, których stan jest bliski fabrycznemu (brak foli na pudełku, elementy w wypraskach itp.)

Stan BDB - pudełko/komponenty, które noszą delikatne ślady użytkowania (ślady "pułkowania" delikatne obtarcia itp.)

Stan DB - pudełko/komponenty, których stan nie budzi większych obiekcji, posiada widoczne ślady użytkowania.

Ze względów oczywistych nie jesteśmy w stanie opisać i podać w opisie każdego, nawet najmniejszego obtarcia czy obicia. Jeżeli gra posiada jakąś większą "wadę" to na pewno zostanie to uwzględnione w opisie stanu komponentów czy pudełka. W razie pytań zapraszamy do wcześniejszego kontaktu. 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie