Mamy ROK !!!
Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs wraz z wydawnictwem Portal Games Polska . Tym razem wystarczy, że zgadniecie ile puzzli znajduje się w naczyniu. Podpowiemy, iż puzzle które układaliśmy to 🧩SHANTY 1000 elementów 🧩Odpowiedzi podajemy w sztukach np. (50szt). Zdjęcie zostało umieszczone w komentarzu.
Pierwsza odkryta gra do wygrania to.... Neuroshima Last Aurora od wydawnictwa Portal Games.

Link do konkursu: KONKURS

Dodatkowo, aby podnieść pulę nagród ustalamy dodatkowe cele, które pozwolą nagrodzić więcej osób.

🔥W przypadku uzyskania 250 lików pod tym postem dokładamy jeszcze 1 tytuł dla kolejnej osoby.
🔥W przypadku uzyskania 150 udostępnień tego postu dokładamy kolejny tytuł dla trzeciej osoby.
🔥Gry będą przydzielane zgodnie z zajętym miejscem. Wygrani będą mogli zdecydować jaką grę wybierają zgodnie z kolejnością. 2 pozostałe tytuły w przypadku osiągnięcia dodatkowych celów zostaną ujawnione po osiągnięciu konkretnego celu w komentarzu pod postem.
🔥ZASADY KONKURSU 🔥
🔥Organizatorem konkursu jest sklep Dom Plansz.
🔥Sponsorem nagród jest wydawnictwo PortalGames oraz sklep Dom Plansz
🔥Jedna osoba (uczestnik) może udzielić tylko 1 odpowiedź (edytowane odpowiedzi/posty nie będą brane pod uwagę
🔥Termin umieszczenia odpowiedzi: niedziela, 17.04.2022 roku do godz. 23.59.
🔥Celem konkursu jest wyłonienie jednego (1) zwycięzcy spośród uczestników tej zabawy na Facebooku lub kilku zwycięzców w przypadku zrealizowania dodatkowych celów.
🔥 Po zakończonym konkursie w komentarzu zostanie wskazana osoba/osoby, która zgadła prawidłową ilość puzzli(sztuk) w naczyniu. W przypadku kilku osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi zostanie wybrana ta, która zrobiła to najszybciej. Jeżeli nikt nie odgadnie prawidłowej ilości gra zostanie przekazana osobie, która była najbliżej prawidłowego wyniku
🔥Każdy zwycięzca ma 48h od momentu ogłoszenia wyników, aby zgłosić się w wiadomości prywatnej na profilu Dom Plansz z potwierdzeniem chęci odebrania nagrody i danymi kontaktowymi w celu nadania wysyłki. Po upłynięciu tego czasu nagroda zostaje przekazana na poczet kolejnych konkursów.
🔥Wysyłka realizowana jest na koszt organizatora konkursu za pośrednictwem firmy Inpost na wskazany paczkomat i tylko w takiej formie. Wysyłka tylko na terenie Polski.
🔥Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją Konkursu na łamach serwisu.

POWODZENIA !!!